בניה קלה

בניה קלה

ענף הבניה עובר תהפוכות רבות בשנים האחרונות. הדבר נובע מהצורך במציאת פתרונות אפקטיביים ואיכותיים, שלא יפגעו באיכות ורמת הגימור אולם יאפשרו חסכון בזמן, בלכלוך ובכסף. הפתרון של בניה קלה מציע את כל האלמנטים האלו ויותר, וזו הסיבה ששיטה זו היא היום מומלצת ביותר על ידי אדריכלים המציעים ללקוחותיהם לעבור ולעשות שימוש בשיטה זו, שאינה רק יעילה וחכמה, אלא גם בטוחה מאד ואשר עומדת בכל התקנים בבניה.

בין כל הפיתוחים והחידושים של המאה העשרים ואחת, אלו הנשענים על חשיבה ארוכת טווח, על איכות ועל התחשבות באיכות הסביבה, בולטת במיוחד הבנייה הקלה. מדובר בבנייה ששמה דגש על חומרי גלם איכותיים ועל ניצול משאבי הטבע תוך שמירה על איכות הסביבה. יתרונות נוספים שלה הם זמן עבודה קצר יותר מבנייה קונבנציונלית, שיטות עבודה נקיות ונוחות ושימוש בחומרים באיכות גבוהה, כמו פנלים מבודדים.

בניה קלה היא שיטת בניה שפרצה לתודעה במיוחד בעשור האחרון, לאחר שנמצאה אפקטיבית וכזו המספקת פתרונות אולטימטיביים ואיכותיים לבנייה שהיא מהירה וחסכונית. היתרונות הבולטים בבניה קלה הם המהירות בה מתבצעת הבניה, גמישות ההכנה, והיכולת להכין את הבניה באזור המפעל ולהלביש אותה על היסודות הממוקמים בשטח המבנה. זהו פתרון אדיר החוסך ברעש ולכלוך וקל ליישום.
בניה קלה משמשת לבנייה מתועשת כגון אולמות ספורט וגני ילדים, מבני תעשייה וכדומה ואף לשימוש פרטי כמו הרחבת גגות ועליות גג, מרפסות, פרגולות, מחסן, שינוי שטחים פנימיים במבנה פרטי, צימרים ויחידות דיור, חניה וכדומה. כשמדובר על בניה בסדר גדול, היא יכולה להמשך כארבעה חודשים, בזמן שבניה קטנה יותר יכולה להמשך כחודש ימים ואולי אף פחות.

מה עושה הבניה הקלה

מדובר בשיטת בניה המספקת פתרונות אולטימטיביים לבניה שצריכה להתבצע במהירות, עם גמישות בהכנה ועם רמות גימור גבוהות. שיטה זו מאפשרת הכנת מרבית הבניה במפעל, כך שסביבת העבודה נותרת נקיה ובלתי מופרעת. בתום ההכנה מגיעים לאתר הבניה, שם כבר הוקמו היסודות ומלבישים את הלוחות באתר. זוהי שיטה חכמה שמטרתה לאפשר סביבת עבודה שקטה ומקצרת מאד את התהליך כולו.
בניה קלה מספקת מענה לסביבה מתועשת, למשל גני ילדים ובתי ספר, אולמות ספורט, מבנים תעשייתיים וכדומה. במגזר הפרטי היא מספקת פתרונות בניה בכל הנוגע להרחבת מרפסות, בנית עליות גג, יחידות דיור, שינוי מבנה חלל הבית, בנית צימרים, מחסנים, פרגולות ועוד. כדי להבין את הפערים בלוחות זמנים, ההבדלים הם משמעותיים ביותר. בעוד שבניה קונבנציונלית יכולה להמשך מספר חודשים, בניה קלה , עם עבודה באותו סדר גודל, תימשך כחודש ימים לעתים יהיה זמן העבודה אפילו קצר יותר.

מתחשבים בסביבה

בניה קלה עושה שימוש בחומרים שהם ידידותיים לסביבה ושומרים על איכותה. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי נדרשת הבנת עולם זה, של בניה קלה, שיטות העבודה והיכולת לייצר פתרונות שיתאימו גם לבניה קיימת, בה נעשה שימוש בשיטות בניה שאינה קלה. נדרשת הבנה מעמיקה של שיטת בניה זו, בחינת המבנה הקיים והתאמת הבניה למה שקיים כבר בפועל. חברת ג.א.ש מספקת פתרונות בניה שהיא איכותית וגם מקצועית, עם התמחות בבניה קלה, והיכולת לספק מענה ייחודי לכל דרישה. רמת השירות הגבוהה מטפלת בכל התהליך, החל מאפיון המבנה, מציאת הפתרון האפקטיבי ביותר, כזה שיאפשר גם חסכון בעלויות וקיצור משך העבודה. העבודה נעשית בליווי מלא של הלקוח, תוך התחשבות במגבלות שונות, בלוחות הזמנים ובתוואי השטח.

חושבים על העתיד

בניה קלה היא היום ההמלצה אולי החד משמעית של אדריכלים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים והיא גם המועדפת על הלקוחות עצמם, שגילו את כל היתרונות של בניה השומרת על סביבת עבודה נקייה, מסתיימת במהירות, איכותית מאד ואף לא מאד יקרה. אם הזמן מהווה שיקול מכריע בהחלטות על שיטות עבודה, הרי שלבניה קלה יש את המענה האולטימטיבי, מאחר ושיטה זו מקצרת את התהליך לפחות במחצית הזמן.בניה קלה יעילה במיוחד בבניה של הרחבות של חדרים, פרגולות, מחסנים ובתעשייה. היא מספקת פתרונות אפקטיביים לסוגיות כמו תכנון הבניה, בידוד, זמן עבודה ועוד. בתחום הבידוד, נעשה שימוש בפנלים מבודדים המספקים מענה איכותי ומושלם בכל הנוגע לבידוד תרמי ואקוסטי. בניה קלה היא גם יעילה במקרים בהם יש צורך לעבוד בתוך מבנה קיים, למשל שיפוץ מבנה, הרחבה שלו או שינוי פנים המבנה. כך שבמצבים כמו תופסת של עלית גג או סגירת מרפסות, בניית פרגולה או הרחבת הבניה על הגג, עבודה באמצעות בניה קלה היא פשוט הבחירה האולטימטיבית.

יוצרים איכות בבניה

בניה קלה מתבססת על שימוש בחומרים איכותיים וביכולת לייצר את העבודה במפעל ולא בשטח הבניה עצמו. היא מתבצעת ברובה מחוץ לשטח העבודה, אליו מגיעים רק בשלב ההרכבה והגימור. כדי להצליח לספק מענה מקצועי ואיכותי שכזה, יש צורך באנשי מקצוע מן השורה הראשונה, שיש להם את הנסיון בתחום בניה בכלל והבנייה הקלה בפרט. כזו היא חברת ג.א.ש, חברה בעלת מוניטין ונסיון עשיר של בניה ועם התמחות בבניה קלה. כמו כן מייצרת החברה פנלים מבודדים ועוסקת בהתקנתם. הנחת העבודה של חברת ג.א.ש היא מצוינות בעבודה ומצוינות בשירות והמוניטין שלהם נבנה מתוך היכולת לספק פתרונות מגוונים שכל מטרתם היא חסכון בזמן, שמירה על סביבת עבודה נקייה ורמת גימור גבוהה במיוחד.

איכות ושירות עד הבית

כדי שבניה קלה תתן באמת את הפתרון המהיר, היעיל והאיכותי ביותר, נדרשת היכרות עם האלמנטים בבניה זו והיכולת לבצע אותה בשטח המפעל. מקצועיות ומומחיות בתחום הם מילות המפתח בבניה מסוג זה.
לפני תחילת הבניה יש לבצע אפיון מלא של הדרישות, הציפיות ובחינ המבנה הקיים, כדי להתאים אותו, אם נעשה בשיטות בניה אחרות, לבניה הקלה ועקרונותיה. לאחר מכן מתבצע תכנון הבנייה שלאחריו מתחילה הבניה עצמה בשטח המפעל וללא כל הפרעה ליושבי המבנה.
חברת גאש מתמחה בפתרונות בניה איכותיים וייחודיים ומומחים בבניה קלה. למעלה משלושים שנות נסיון מביאים את החברה להיות מובילה בתחומה ועם מוניטין גבוה. השירות מתחיל באפיון,, כדי לספק את הפתרון האפקטיבי ביותר לכל בית או עסק, לחסוך בעלויות ולקצר את זמן העבודה. הפתרונות המוצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים, נעשים בתיאום מלא עם לקוחות גאש, המבקשים להתאים את הבניה במדויק לצרכי הלקוח, כמו גם בהתאמה מושלמת לתוואי השטח, למגבלות השונות וללוחות הזמנים.

קלי קלות

בנייה קלה הולכת וצוברת תאוצה בקרב קבלנים, אדריכלים ולקוחות קצה. היא משמשת לבנייה של אזורים שנדרשת להם מהירות בבנייה, כמו חדר נוסף או מחסן, פרגולה , חנייה וכדומה. בבנייה קלה נעשה שימוש בחומרים קלים וידידותיים לסביבה, זמינים ונוחים לעבודה. בנייה קלה מאפשרת גם גמישות בתכנון הבנייה, מספקת פתרונות אפקטיביים ואיכותיים לבעיות בידוד , תרמי ואקוסטי, תוך שימוש בפנלים מבודדים, נמשכת פחות זמן ונעשית בדיוק ותוך שמירה על סביבת עבודה נקייה. כשמדובר בשיפוצים שונים או בעבודות כלליות במבנה קיים, בנייה קלה היא אידיאלית לצרכים אלו.

בנייה קלה משמשת בעיקר לתוספות במבנים קיימים. למשל, הרחבת בנייה על הגג או יצירת עליית גלל, הרחבת מבנה באמצעות תוספת חדרים, סגירת מרפסות, שיפור איכות הבידוד ועוד.

התוצאות ניכרות בשטח

כדי להגיע לתוצאות מושלמות ומוקפדות של בנייה קלה, יש צורך להיעזר באנשי מקצוע שזהו תחום התמחותם. בנייה קלה שונה מבנייה מסורתית, בעיקר בשל החומרים השונים בהם עושים שימוש והניצול המרבי שלהם. לכן, כששוכרים את שירותיו של קבלן או כל איש מקצוע אחר, חשוב לוודא את נסיונו בתחום בנייה קלה, ואת הדרכים שהוא מציע להתמודד עם שילוב בנייה קלה יחד עם בנייה קיימת שנעשתה בדרכים אחרות, כדי שלא יוצרו בעיות מיוחדות בהמשך. ג.א.ש., חברה לבנייה עם התמחות בבנייה קלה ובייצור והתקנת פנלים מבודדים, מזמינים אתכם להתרשם מהמקצועיות, האיכות והיכולות הרבות של אנשי המקצוע שלנו.
לחברת ג.א.ש נסיון עשיר בתחום הבנייה הקלה, שנרכש על ידי לימוד התחום ועבודה עם גורמים מובילים בארץ, בהיקפים גדולים ואינטנסיביים. אנו מציעים פתרונות מגוונים שמטרתם לחסוך בזמן, בלכלוך ולהגיע לתוצאות האופטימליות בבנייה.

בנייה קלה למגורים

בנייה קלה, מזוהה לרוב עם מבני תעשייה, מחסנים, או תוספות בנייה, כמו עליות גג א פרגולות וכדומה. אולם ניתן לעשות שימוש בבנייה קלה גם למגורים. המדובר הוא או בהרחבת מבנה קיים, כמו תוספת חדר, מרפסת או סגירת מרפסת לטובת חדר, או בנייה מודולרית כמו למשל קרוואנים, אותם מכינים בבנייה קלה, באופן מודולרי והם משמשים למגורים לכל דבר.

על ניידות ועל איכות

בנייה קלה למגורים קרויה גם בנייה ניידת. זאת מאחר הבנייה נעשית במפעל, וכשהכל מוכן מגיעים לאתר הבנייה ומרכיבים את הכל במקום. תודות לטכנולוגיה המתפתחת בצעדי ענק, הפיתוחים והשכלולים בעולם הבנייה הקלה, מתאפשרת היום בנייה קלה למגורים, שהיא חזקה, עמידה, יציבה ובעלת בידוד תרמי ואקוסטי גבוה במיוחד. רמת הגימור של בנייה קלה למגורים היא מן הגבוהות ביותר שיש בנמצא.
על יתרונות הבנייה קלה דובר כבר רבות, החל משימוש בחומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה, שמירה על נקיון הסביבה המצויה בבנייה, מהירות העבודה וכמובן המחירים הזולים יותר. מה שנותר לדבר עליו הוא יתרונות בנייה קלה למגורים, שמאפשרת מגורים באיכות גבוהה, בעלויות נמוכות משמעותית, של תחושת השותפות בשמירה על איכות הסביבה וביכולת לתכנן מפרט בגמישות רבה.

קלים בבנייה מומחים בתוצאות

בנייה קלה למגורים היא פתרון של המאה העשרים ואחת, המאפשר מציאת פתרונות איכותיים ומתקדמים, לצד חסכון בכס. וזה עוד לפני שדובר על איכות, על בטיחות ועל העלויות הנמוכות יותר מבנייה קונבנציונלית.
מאחר ורוב עבודת ההכנה מתבצעת במפעל, ורק לאחר מכן מגיעים החומרים לצורך הרכבה וגימור בלבד, לא רק שנשמרת סביבת העבודה הנקייה, אלא מדובר במבנים ברי ניוד.
כדי שכל זה יצליח ויבטיח בנייה קלה למגורים איכותיים ובסטנדרטים גובים, נדרשת בנייה של חברה אמינה, בעלת מוניטין ונסיון רב בתחום הבנייה הקלה. כזו היא חברת ג.א.ש, חברה העוסקת במתן בפתרונות איכותיים, בטיחותיים ומעל הכל מקצועיים ביותר בכל הקשור לבנייה הקלה. לג.א.ש נסיון עשיר ביותר, בשילוב עם ידע, וותק מקצועי ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובציוד מתקדם בלבד. היכול של ג.א.ש היא למצוא את הפתרון האולטימטיבי לכל דורש, והתאמה מושלמת לצרכיו, לציפיותיו ואף לתקציבו.

בנייה קלה בעידן המודרני

החלטתם לבנות מבנה חדש ואתם זקוקים לעזרה? אם כך, כדאי שתדעו שהאפשרות של בנייה מסורתית היא לא האפשרות היחידה, כי היום תוכלו לבחור גם באופציה של בנייה קלה. הבנייה הקלה הפכה להיות חלק חשוב יותר ויותר בעולם הבנייה של העידן שבו אנחנו חיים, ואחד מהגורמים לכך זו העבודה שהיום יש דרישה לאפשרות של להזיז את המבנים ממקום אחד לשני. בעוד שכאשר אנו בונים על פי השיטה המסורתית אין כל אפשרות להזיז את המבנים, כשבונים בשיטת הבנייה הקלה זה כן אפשרי, ולכן זה לא מפתיע שיש לכך הצלחה. אתם יכולים לשקול את הזמנת השירות של בניית מבנה בשיטת בנייה קלה כי יש לכך הרבה יתרונות, כך שכדאי לכם לבדוק את האופציה.

בנייה קלה טובה לסביבה

אחד מהיתרונות היותר גדולים וחשובים שיש לשיטת הבנייה הקלה ואשר בגללם היא הפכה להיות כל כך פופולארית, זו העובדה שעם בנייה כזאת הפגיעה בסביבה היא הרבה יותר קטנה. בנייה קלה לא מייצרת כאלה כמויות של פסולת בניין כמו הבנייה הרגילה, והפסולת היא גם מסוג אחר, כך שאין ספק שאפשר גם ליהנות מהבנייה וגם מכך שאנו שומרים על הסביבה. בנוסף לנושא הסביבה ניתן לראות שמי שבונה בעזרת בנייה קלה נהנה ממהירות הרבה יותר גדולה, שכן מבנים שבונים בצורה כזאת מסתיימים הרבה יותר מהר.

שירותי הבנייה המובילים

אם אתם רוצים להפקיד את משימת הבנייה בשיטה של בנייה קלה בידי מי שיש לו את כל הניסיון הדרוש, הרי שחברת דורון- גאש שיפוצים היא אחת מהאופציות היותר טובות שתוכלו לחשוב עליהן. מדובר על חברה עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום הבנייה והשיפוצים השונים, כך שאין ספק שהניסיון הזה יכול לעזור לאנשי הצוות לבצע עבודה מצוינת. השילוב שבין שיטת בנייה מתקדמת וטובה כמו השיטה של בנייה קלה ובין ידע מקצועי נרחב הוא שילוב מנצח, ולכן זה מומלץ. אנשי הצוות של החברה יוכלו לתת לכם שירות מקצועי ומוביל הן במה שקשור לבניית המבנה והן בכל הנוגע לתכנון ולביצוע של הדברים בשטח.

בנייה קלה תוכל להתאים גם לכם

אתם שוקלים לבנות מבנה חדש ולא יודעים באיזו דרך כדאי לכם לבחור? אם כך, כדאי שגם אתם, כמו רבים אחרים, תכירו את האופציה של בנייה קלה. האפשרות של הבנייה הקלה אומנם לא הייתה קיימת לפני שנים, וגם מתחילת דרכה בעולם ועד היום היא עברה הרבה שינויים, כך שאין שזה פלא שהיום היא הפכה להיות יותר ויותר פופולארית. בנייה קלה יכולה להתאים לכם אם אתם רוצים לבנות מבנה פשוט יחסית, אם אתם רוצים שיבנו אותו עבורכם מהר ואם אתם שוקלים את האפשרות להעביר אותו אחר כך למקום אחר. יש הרבה מקרים שאלה הם חלק מהקריטריונים של מי שרוצה לבנות מבנה מסוים ואם גם אצלכם אלה הן הדרישות, הרי שכדאי לשקול את האופציה הזאת.

בנייה קלה מציגה יתרונות רבים

בנייה קלה היא בנייה שיש בה יתרונות רבים, והראשון הוא הזמן שלוקח לבצע אותה. אנשים שכבר יצא להם לבנות בית מהיסוד יודעים היטב שזה לוקח פעמים רבות לא מעט זמן, ואם בוחרים באופציה של בנייה קלה אפשר ליהנות מכך שכל העניין מסתיים אחרי הרבה פחות זמן. בנוסף, במסגרת עבודות של בנייה קלה פוגעים הרבה פחות בסביבה כיוון שכמות הפסולת היא הרבה יותר קטנה, והפסולת אינה מזיקה כל כך כמו פסולת בניין של בנייה רגילה. יש היום יותר ויותר חברות שמציעות שירותים בתחום הזה, וזה לא קורה במקרה, שכן הפופולאריות שלו רק הולכת וגדלה.

פונים אל המומחים

זה לא משנה איזה מבנה של בנייה קלה אתם רוצים לבנות וזה לא משנה למה אתם רוצים לבנות מבנה כזה, כי מה שחשוב זה לדעת אל מי לפנות. בין אם בונים מבנים בבנייה קלה ובין אם עושים את זה בשיטה המסורתית, צריך לדעת שנמצאים בידיים טובות, ולכן רק חברת דורון- גאש שיפוצים היא החברה שאליה כדאי לכם לפנות. לחברה זו יש למעלה מ20 שנה של ניסיון בתחום הבנייה, יש לה את כל הציוד הדרוש ואת כל אנשי הצוות המובילים בתחום, כך שאן ספק שחברה זו תיבנה עבורכם כל מבנה בצורה מושלמת.

עלויות בניה קלה

עידן הטכנולוגיה המתפתחת בצעדי ענק, שהביאה איתה המאה העשרים ואחת, כולל גם פריצות דרך משמעותיות בתחום הבנייה. תחום זה עבר תהפוכות משמעותיות, ביניהן בנייה קלה. המשמעות היא לא רק בנייה איכותית, ידידותית ומהירה יותר, אלא גם בנייה שהעלויות שלה שונות לחלוטין מאלו שהכרנו בעבר.

חושבים קדימה

בניה קלה היא אחת מפריצת הדרך המשמעותיות ביותר בענף הבניה. היא מומלצת על ידי אדריכלים וקבלנים וכל לקוח שנחשף ליתרונות העצומים שלה, בוחר בשיטת בניה קלה. איכות החומרים, התחשבות בסביבה, קיצור הליכי הבניה והאפשרות להשארת סביבת עבודה נקייה, הפכו את הבניה הקלה לבחירה המועדפת. ומה לגבי עלויות?
למעשה העלויות של בניה קלה הן נמוכות בהרבה מעלויות בניה קונבנציונלית. הסיבה לכך היא שימוש בחומרי גלם שהם לא רק ידידותיים לסביבה, אלא גם זולים יותר. בנוסף, עם בניה קלה ניתן לייצר את רוב רובה של הבניה במפעל עצמו, ולהגיע לאזור הבניה עם פלטות או לוחות, המוכנים כבר להרכבה. משמעות הדבר היא הוזלה ניכרת בעלויות פועלים, אנשי מקצוע ושמירה במתחם הבניה. כמו כן, זמן העבודה מתקצר משמעותית, סיבה נוספת להוזלת העלויות.

התוצאות ניכרות בשטח

לכל מי שזמנו דוחק, בניה קלה היא התשובה האולטימטיבית בשבילו, מאחר ובניה קלה מקצרת את משך העבודה במחצית מהזמן לפחות. בניה קלה משמשת בעיקר בהרחבות בניה, בתעשייה, בנית מחסנים, פרגולות וכיוצ”ב. הפתרונות שמספקת בניה קלה הם אפקטיביים, איכותיים ומושלמים בכל הנוגע לבידוד תרמי ואקוסטי, בשיפוץ מבנה קיים, כמו למשל תוספת בניה, סגירת מרפסות, הוספת עליית גג וכדומה.

רוב השלבים של בניה קלה מתבצעים במפעל עצמו ולא בשטח הבניה. אל השטח הזה מגיעים רק לצורך ההרכבה והגימור הסופי. שיטה זו היא יעילה מאד, חסכונית ביותר אולם דורשת הבנה מקצועית רחבה של שיטות בניה מדויקות אלו. לכן, בניה קלה היא אפקטיבית רק אם היא נעשית על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחום, דוגמת חברת ג.א.ש, מומחים בבניה קלה, בפתרונות איכותיים ובשיטות עבודה מהמתקדמות ביותר בענף הבניה. חברת ג.א.ש פועלת מתוך עקרונות של מצוינות בעבודה, נסיון מקצועי רב וחיפוש אחר פתרונות איכותיים שיסייעו לחסכון בעלויות, קיצור זמן העבודה ושמירה על סביבת עבודה נקייה.

2 + 2 =

050-7670075
052-7333807

gaash10@gmail.com

ג.א.ש - בניה קלה ומתועשת
• הרחבת מרפסת
• בניית מרפסת
• בניית מרפסות