מרפסות

בניית מרפסות

בניית מרפסות מבטיחה שדרוג איכות החיים בדירה בטווח המיידי והעלאת ערך הדירה בטווח הרחוק, במידה ותהיו מעוניינים למכור אותה בעתיד. מדובר על תוספת בנייה, המספקת לכם עוד שטח בדירה ובעיקר הנאה מוחלטת ממקום שהוא חלק מהבית ויחד עם זאת חיצוני לו, בו תוכלו להתרווח, ליהנות מהאוויר ומהשמש, לארח חברים או להשקות את הצמחייה שהוספתם ל”חצר הדירתית” שלכם. בניית מרפסות היא הליך מאתגר שנעשה על ידי חברות מקצועיות ומתמחות בתחום זה.

בנייה קלה טובה לסביבה

אחד מהיתרונות היותר גדולים וחשובים שיש לשיטת הבנייה הקלה ואשר בגללם היא הפכה להיות כל כך פופולארית, זו העובדה שעם בנייה כזאת הפגיעה בסביבה היא הרבה יותר קטנה. בנייה קלה לא מייצרת כאלה כמויות של פסולת בניין כמו הבנייה הרגילה, והפסולת היא גם מסוג אחר, כך שאין ספק שאפשר גם ליהנות מהבנייה וגם מכך שאנו שומרים על הסביבה. בנוסף לנושא הסביבה ניתן לראות שמי שבונה בעזרת בנייה קלה נהנה ממהירות הרבה יותר גדולה, שכן מבנים שבונים בצורה כזאת מסתיימים הרבה יותר מהר.

שירותי הבנייה המובילים

אם אתם רוצים להפקיד את משימת הבנייה בשיטה של בנייה קלה בידי מי שיש לו את כל הניסיון הדרוש, הרי שחברת דורון- גאש שיפוצים היא אחת מהאופציות היותר טובות שתוכלו לחשוב עליהן. מדובר על חברה עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום הבנייה והשיפוצים השונים, כך שאין ספק שהניסיון הזה יכול לעזור לאנשי הצוות לבצע עבודה מצוינת. השילוב שבין שיטת בנייה מתקדמת וטובה כמו השיטה של בנייה קלה ובין ידע מקצועי נרחב הוא שילוב מנצח, ולכן זה מומלץ. אנשי הצוות של החברה יוכלו לתת לכם שירות מקצועי ומוביל הן במה שקשור לבניית המבנה והן בכל הנוגע לתכנון ולביצוע של הדברים בשטח.

הוספת מרפסת

אז יש לכם דירה נהדרת, אתם מרוצים ממנה ועיצבתם אותה בדיוק כפ שרציתם שהיא תהיה. משהו עדיין חסר? נכון. מרפסת! אותו חלל שמשדרג את מראה הדירה, מוסיף את אלמנט ה”חוץ”, המקום בו ניתן להתרווח לעת ערב וליהנות מאוויר צח, להשקות את הצמחייה ולהרגיש כי יצאתם החוצה. מה עושים? הפתרון הוא הוספת מרפסת. אפשרי, כדאי ומשתלם.

מוסיפים שמש לבית

הוספת מרפסת לבית היא פתרון נפלא לכל מי שמעוניין לשדרג א חוויית המגורים בבית. בעוד שבבתים פרטיים יש את האפשרות לצאת לגינה או לחצר, בבית דירות אין את הפריבילגיה הזו. במצבים כאלו, הוספת מרפסת היא הפתרון האולטימטיבי להכניס קצת מהחוץ אל הבית. הרעיון הוא בנייה של מרפסת חיצונית, שהיא חלק מהבית אולם לא בתוכו. לרוב תהיה זו מרפסת על עמודים או תלויה. בדירות פנטהאוז מתבצעת הוספת מרפסת על גג הפנטהאוז עצמו.
הוספת מרפסת משמשת למטרות רבות, ובעיקר אינה גוזלת משטח הבית, כך שערכו נשמר ואפילו עולה. במרפסת ניתן לארח, להתרווח ולגדל צמחייה וצמחי תבלין, ליהנות מאוויר צח ולגרום לכניסת אור ואוויר רבים לתוך הבית. כיום ניתן להוסיף מרפסות בעיצוב אישי, לבחור את המעקה הרצוי, הסגנון ואמצעי ההצללה המבוקשים והרצויים לכם.
אם אתם מעוניינים בהוספת מרפסת, חשוב שתוודאו כי החברה המבצעת את העבודה היא וותיקה, בעלת מוניטין ונסיון רב בתחום בניית מרפסות.

בונים באיכות

חברת ג.א.ש מזמינים אתכם להצטרך ללקוחות רבים שצברה החברה במשך שלושים שנות פעילותה. החברה מתמחה במתן פתרונות איכותיים בתחום המרפסות, הרחבתן, בנייתן או סגירתן. חברת ג.א.ש עושה שימוש בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן בלבד ושנות ההתמחות הרבות שלה מאפשרות לחברה להציע שירות איכותי ועבודה מהירה ונקייה. החברה עושה שימוש בציוד ובטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, מספקת ליווי לכל אורך התהליך, הכולל תכנון הנדסי, תכנון אדריכלי, סיוע בהשגת האישורים הנדרשים מהרשויות המוניציפאליות, ייעוץ בעיצוב המרפסת והקפדה על הפרטים הקטנים והגימור האיכותי. כמו כן מבטיחה הוספת מרפסת באמצעות חברת ג.א.ש בנייה המקפידה על הבטיחות ומבטיחה מרפסות חזקות ועמידות, העומדות בכל הקריטריונים הבטיחותיים, גם המחמירים ביותר.

הרחבת מרפסות

כשמחליטים על הרחבת מרפסות, ההחלטה נשענת ברוב המקרים או על הצורך בהרחבת שטח הבית וניצול המקום של המרפסת עבור חדר או הגדלת הסלון, או במגמה להגדיל את ערך הבית לפני מכירתו. כל סיבה שלא תהיה, חשוב שהביצוע ייעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הרחבת מרפסות, ועם היכולת למתן מענה אפקטיבי ואיכותי לעבודה.

יש שתי סיבות עיקריות להחלטה להרחיב את המרפסת בבית: האחת היא כדי להגדיל את שטח הבית והשנייה היא להגדיל את ערכו. לא חשובה הסיבה, חשוב שהרחבת המרפסות תיעשה על ידי גורם מקצועי, מומחה ועם נסיון רב בתחום, שיספק את הפתרונות האפקטיביים ביותר בביתכם.

משנים את פני הבית

מרפסת בדירה היא לא תמיד אפקטיבית עבור יושביה ואינה מנוצלת במלואה, בשל סיבות כמו מזג אוויר שלא מאפשר ישיבה בה, חשיפה לעוברים ושבים ועוד. רבים בוחרים בפתרון של הרחבת מרפסות כדי לנצל את שטח המרפסת ולהגדיל את הסלון, אולי אפילו לעצב אותו מחדש, או , אם יש תופסת חדשה בבית, של ילד נוסף, מחפשים אחר פתרון ליצירת חדר נוסף בבית. הרחבת מרפסות מאפשרת לייצר שטח חדש וללא ספק מעלה גם את ערך הבית כולו, כך שבמקרה של מכירה, אפשר לקבל על הדירה יותר.
כשמדברים על הרחבת מרפסות מדברים על תוספת בנייה. הרחבת מרפסות כרוכה בקבלת אישר מהרשויות ובתכנון ההרחבה. תכנון זה צריך להתבצע על ידי אדריכל ומהנדס. בתום התכנון וקבלת האישורים הנדרשים, מתחילה ההרחבה. האישורים נשענים על בחינת תנאי הבניה וקריטריונים נוספים העוסקים בבטיחות המבנה לאחר השינויים בו.

עבודת מקצועית בלבד

הרחבת מרפסות עלולה להיות תהליך ארוך אם לא מטפלים בו כראוי ואם אינו נעשה על ידי טובי אנשי המקצוע. אלו, יוכלו לקצר הליכים הכרוכים בבירוקרטיה ולוגיסטיקה רבה ויקדמו את הליך הבניה.
חברת ג.א.ש מספקת פתרונות הנשענים על נסיון של מעל לשלושים שנה בתחום הבניה ועם רקע רחב בתחום הרחבת מרפסות. החברה עושה שימוש בציוד מתקדם ובטכנולוגיה חדשנית, הכוללים קיצור זמני העבודה, תכנון הנדסי ואדריכלי ורמת גימור גבוהה ואיכותית. החברה מספקת גם ליווי בכל הנוגע לאישורים הרשויות המוניציפאליות. העבודה עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים ובתנאי עבודה המקפידים על בטיחות, איכות והרחבה יפה ומושלמת. בתום העבודה על ידי אנשי המקצוע של ג.א.ש, לא ניכר כי בבית היתה בעבר מרפסת מאחר והגימור כולו הוא איכותי ומוקפד במיוחד.

לכל בית יש מרפסת

בתים רבים בישראל נבנים עם מרפסת, לרוב תהיה זו מרפסת שמש. זהו שטח בדירה שלא תמיד מנוצל, לרוב בשל מזג האוויר שלא מאפשר ישיבה נינוחה בחוץ ומסיבות אחרות. בעלי דירות רבים שיש בהן מרפסת, חווים צורך לוותר על המרפסת ולנצל את השטח שהתפנה כדי להרחיב את שטח הבית כולו. לעתים, בשל הרחבת המרפסת, יתוכנן גם הסלון מחדש ויכול להיות שיתווסף עוד חדר בבית. מעבר לנוחות הרבה ולמרווח שנוצר בעקבות ההרחבה, גדל שטח הבית באופן משמעותי, דבר המשפיע גם על ערכו הכספי.
הרחבת מרפסות הינה בגדר תוספת בנייה לכל דבר. כדי שההחרבה תתבצע, יש לקבל את האישורים המתאימים מהרשויות, לתכנן את ההרחבה על ידי מהנדס ואדריכל ורק לבסוף לגשת לבניה עצמה. תוספת בניה חייבת לעמוד בקריטריונים השונים ובתנאי הבנייה, כדי להבטיח בטיחות מירבית לשינויים שייווצרו עם ההרחבה.

מטפלים בהכל

כדי להגיע למצב בו הרחבת מרפסות תהיה מהירה, עניינית ואפקטיבית, יש להיעזר באנשי מקצוע מומחים, שילוו את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, רצוי גם עם קיצורי דרך בכל הנוגע לבירוקרטיה הנלווית לבנייה.
חברת גאש היא חברה לבנייה עם נסיון של מעל לשלושים שנה בתחום הבניה, עם נסיון וידע בהרחבת מרפסות וסוגי בניה אחרים, עם טכניקות ושימוש בציוד ובטכנולוגיה מתקדמת. אם בחרתם להרחיב מרפסות, תקבלו את האפיון, התכנון ההנדסי והאדריכלי וליווי הפרויקט כולו. חברת גאש מטפלת ביעילות רבה גם בכל הנוגע לאישורים מוניציפאליים ואחרים ועם תחילת העבודה, ולאחר תנון מעמיק וקפדני של אנשי המקצוע הרלוונטי, נעשה שימוש בחומרי עבודה ובנייה בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים. התוצאה המתקבלת היא בית שלא ניכר בו כי בעבר היתה בו מרפסת, גימורים איכותיים ומוקפדים, שנעשו על ידי צוות מומחה, במהירות ובאיכות ועם עבודה המקפידה לשמור על סביבה נקייה.

הרחבת מרפסות זה חלום שאפשר להגשים

מתוך הרבה דברים שאתם יכולים לבחור לעשות בבית שלכם לצורך העלאת הערך שלו, אין ספק שהאופציה של הרחבת מרפסות היא אופציה טובה במיוחד. ראשית, על ידי הרחבת מרפסות אתם יכולים ליהנות משטח יותר גדול ומכך שתוכלו להיות בשמש כל יום מבלי לצאת מהבית, ושנית, הרחבת המרפסת למעשה מגדילה את ערך הדירה. אתם למעשה מוסיפים עוד שטח לדירה שלכם, ולכן אם תירצו למכור אותה או להשכיר אותה לאחרים, אתם תוכלו לגבות עבורה הרבה יותר כסף אם תהייה בה מרפסת. עם זאת, כולנו יודעים שלא תמיד קל לבצע הרחבה של מרפסות ולא תמיד קל להתעסק עם כל הנושא הזה, כך שזה לא מפתיע שלעיתים אנשים מוותרים על כך.

הרחבת מרפסות לא צריך לעשות לבד

הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת בנושא של הרחבת מרפסות, זה שאתם כמובן לא צריכים לעשות את זה לבד, ולמעשה אתם אפילו לא צריכים לדאוג לבד לכל האישורים שצריך. כדי לבצע הרחבת מרפסת אתם צריכים לפנות לעירייה כדי לקבל ממנה אישור מוניציפאלי לעניין, ובהחלט עדיף שמישהו אחר יעשה את זה בשבילכם. אם תיפנו לחברה מקצועית שתיקח על עצמה גם את הנושא של הרחבת מרפסות בבית שלכם וגם את הטיפול מבחינת האישורים והתכנון, הרי שיהיה לכם הרבה יותר קל להגשים את החלום הזה, אז למה אתם מחכים?

החברה שאליה כדאי לכם לפנות

חברת דורון- גאש שיפוצים היא החברה שאליה עדיף לפנות תמיד כשרוצים לבצע הרחבת מרפסות, כי החברה הזאת יכולה לקחת על עצמה את כל ההתעסקות בבניית המרפסת. החברה היא בעלת ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום הבנייה, כך שאין ספק שהתוצאות יכולות להיות טובות. אנשי החברה הם אלה שידאגו עבורכם לאישור, הם אלה שיעזרו לכם לתכנן את המרפסת המושלמת והם גם אלה שיבנו אותה בצורה טובה. בסיכומו שלדבר, אפילו אם עכשיו זה נראה לכם מאוד מורכב להקים מרפסת או להרחיב את המרפסת הקיימת, אתם תראו שהחברה המקצועית תוכל לעשות את זה עבורכם בצורה קלה והרבה יותר נוחה ממה שאתם חושבים.

טיפים לעיצוב מרפסת

מרפסת שמש, או כל מרפסת, היא ה”חוץ| של הבית, תחליף הגינה והפתרון ליהנות מאוויר צח ותחושה של בחוץ לבעלי דירות. כיום, בזכות טכניקות בבנייה והתפתחות מרשימה בתחום זה, ניתן להוסיף מרפסת שמש לדירות שאין בהן מרפסות, בבנייה קלה ובטוחה, עם המון מעוף ודמיון ובאופן בטיחותי לחלוטין.

יוצאים החוצה

מרפסת היא חלומם של בעלי דירות רבים. היכולת לצאת קצת החוצה, לנשום אוויר ולהביט בעוברים ושבים, לארח, לאכול בחוץ בימים נעימים בלי ללכלך את הבית, כל אלו וסיבות רבות אחרות, הופכות מרפסת שמש למשאת ליבם של רבים. כל זאת עוד מבלי שדובר על העלאת ערכו של הבית שזכה בבת אחת לשטח בנוי נוסף. בניית מרפסת משדרגת ללא כל ספק את חוויית המגורים. חשוב רק לוודא כי החברה המבצעת את הבנייה תהיה חברה מקצועית ובעלת נסיון, אשר תדע לתת את הפתרונות המתאימים ביותר לבית, בהתחשב בתשתיות ובגורמים נוספים, ואשר תבטיח בראש ובראשונה את הבטיחות ולאחר מכן את הפתרונות העיצוביים. אותה חברה תסייע לכם בבחירת העיצוב המתאים והגודל האפשרי למרפסת.

חוויית מגורים חדשה

עיצוב המרפסת לאחר בנייתה צריך להתחשב בגודלה ובסגנון שלה. זו יכולה להיות מרפסת תלויה או על עמודים ואם מדובר בדירת פנטהאוז, המרפסת מתווספת על גג הפנטהאוז עצמו. בהמשך יתוכננו האלמנטים העיצוביים, כמו סוג המעקה, שיהיה גם בטיחותי וגם דקורטיבי, המלצות על סוכך (פרגולה) שיאפשר ישיבה במרפסת גם בשעות בהן השמש קופחת, התאמת הצמחייה כך שלא תגזול מקום רב ואף הריהוט המתאים לאופי וסגנון המרפסת, וכמום גם לשטחה.
חברת ג.א.ש, מומחים בפתרונות מגוונים בבנייה, היא חברה בעלת נסיון עשיר ומוניטין רב בתחום בניית מרפסות, הרחבה שלהם או סירה שלהן. החברה, פועלת בשימוש בחומרים איכותיים בלבד, הנושאים כולם תווי תקן בסטנדרטים בין לאומיים. כמו כן עושה החברה שימוש בציוד מתקדם טכנולוגית , חדשני ואיכותי. חברת ג.א.ש מסייעת במציאת הפתרון האולטימטיבי למרפסת שלכם ומלווה את התהליך משלב האפיון והתכנון, כולל השגת אישורים והיתרי בנייה, ליווי אדריכלי והנדסי וכמובן, הבנייה עצמה.

מרפסת שמש

חלומו של אחד שמתגורר בדירה נטולת חצר או גינה הוא מרפסת. פיסה קטנה של חוץ, של תחושה שיש לאן לצאת,, לנשום אוויר, להתרווח ולהכניס המון אור הביתה. מרפסת שמש היא פתרון נפלא ואפקטיבי לכל אותם החולמים על יציאה החוצה ואם יודעים ממי להזמין את ההתקנה שלה, התוצאה היא פשוט נפלאה.

כל השמש במרפסת אחת

מרפסת שמש היא חלק בלתי נפרד מהבית אולם מותקנת מחוצה לו. ברוב המקרים תהיה מרפסת כזו תלויה על עמודים. עמודים אלו ייצאו מתך הבניין והחוצה, או, במקרים של דירות פנטהאוז, היא תהיה מותקנת היישר על הגג. עם מרפסת שמש ניתן ליהנות מיתרונות של חצר קטנה, להניח בה עציצים גדולים עם צמחייה יפה, להתרווח לעת ערב עם כוס קפה, ליהנות מהנוף ולאחר אורחים. כאמור, היתרון הגדול ביותר של מרפסת שמש הוא האור הרב שהיא מכניסה אל תוך הבית וחוסך בעלויות החשמל.

מעצבים מרפסת

פתרונות העיצוב של מרפסת שמש הם היום רבים מאד. בניגוד לעבר, שאז היתה דרישה לבנות מרפסת שמש באופן אחיד, כיום ניתן לבצע שינויים ושדרוגים רבים, כמו למשל בחירת מעקה מעוצב ושונה, להוסיף אמצעי הצללה מיוחדים ועוד. אמצעי ההצללה יכולים להיות קבועים או מתכווננים. היתרון הבולט שלהם הוא היכולת שהם מעניקים לכם ליהנות מהמרפסת גם כשיורד בחוץ גשם או כשהשמש חמה ויוקדת.
התקנה מרפסת שמש היא אפשרית ויכולה להיות מוצלחת מאד אם יודעים למי לפנות כדי לבנות אותה.

טובים בבנייה, מעולים בשירות

חברת ג.א.ש מספקת פתרונות מגוונים של בניית מרפסת שמש, סגירת מרפסות או הרחבתן. החברה בעלת נסיון של מעל שלושים שנה בתחום ועושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית ובציוד משוכלל. כל אלו מסייעים לקצר את זמני העבודה ומבטיחים איכות גימור ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. חברת ג.א.ש מספקים שירות הכולל את התכנון ההנדסי והאדריכלי, ליווי וסיוע בקבלת האישורים הנדרשים מהרשויות, שימוש בחומרי הגלם המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר ועבודה של אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בתחום.
בתום העבודה הנקייה, המהירה והמסודרת, התחושה היא כי מאז ומתמיד היתה בבית מרפסת שמש ולא ניכרים כלל סימני התוספות והשינויים שהתבצעו בבית.

3 + 3 =

050-7670075
052-7333807

gaash10@gmail.com

ג.א.ש - בניה קלה ומתועשת
• הרחבת מרפסת
• בניית מרפסת
• בניית מרפסות